BİM iPhone X Ne Zaman Gelecek

BİM marketler zinciri olay bir kampanyaya daha imza atıyor. BİM, %18 İndirimle iPhone X satışı yapacak. Bim 9 Mart 2018 tarihinde satışa çıkaracağı iPhone X ile olay yaratacak bir fırsata imza atacak.

BİM iPhone X, hemde Yüzde 18 İndirimle satışa çıkacak.Marketler zinciri bim den olay kampanya geliyor. Apple’ın 2018 model telefonu iPhone X, BİM 9 MART 2018 aktüel ürünler kataloğunda yerini alıyor.Olay kampanya çok ses getirecek gibi görünüyor.Teknoloji ürünlerini marketlerinde müşterilerin satışına süren BİM bu sefer de teknoloji ve cep telefonu devi apple ile olay yaratacak. Türkiye fiyatı 6099 TL’den başlayan iphone X ‘in bim deki satış fiyatı 4099 TL olacak. BİM, iPhone X’i % 18 indirimle ortalama 1000 – 1100 TL civarı daha ucuza satmış olacak.2 yıl apple garantili olarak satılacak iphone x bim mağazalarına asılan afişlerle duyurulmuş oldu.

BİM 9 MART 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

BİM Aktüel ürünler satışları çerçevesinde 9 Mart 2018 iPhone X satışa çıkacak.Bu bim marketler de satılan ilk apple ürünleri değil.Daha önceden, iphone şarj kablosu ve kulaklık ürünleri bim marketlerde yerini almıştı.Oyun konsolu da satan BİM, PlayStation 4 satışı yapmıştı.

bim-iphone-x-fiyati

Yorum Yapın